Strona główna > FAQ - pytania i odpowiedzi
Środa, 23 kwietnia 2014
FAQ - pytania i odpowiedzi

 

 1. Co to jest aktualny "Elektroniczny serwis specjalistów ds. bhp" i jak mogę z niego korzystać?
 2. Co zrobić z otrzymaną Aktualizacją?
 3. Co zrobić, aby otrzymać prezent?
 4. Czy będę obciążony kosztami przesyłki?
 5. Czy mogę mieć wpływ na zawartość tematyczną poradnika "Szkolenia bhp w firmie"?
 6. Czy można sprawdzić stan realizacji zamówienia?
 7. Czy poradnik dotrze bezpośrednio do mnie?
 8. Dlaczego publikacja wymiennokartkowa jest lepsza od książki lub czasopisma?
 9. Dlaczego warto zamówić Aktualizacje wraz z płytą CD?
 10. Ile kosztuje Aktualizacja?
 11. Ile kosztuje poradnik "Szkolenia bhp w firmie"?
 12. Jak anulować zamówienie?
 13. Jak często będę otrzymywać Aktualizacje i jaka jest ich objętość?
 14. Jak długo trwa realizacja zamówienia?
 15. Jak można się z Wami skontaktować?
 16. Jak można złożyć zamówienie?
 17. Jak skorzystać z płyty CD?
 18. Jak szybko odnaleźć hasło w poradniku?
 19. Jak uzyskać odpowiedź na moje pytanie?
 20. Jak zapłacić za przesyłkę?
 21. Jak zdobyć login i hasło?
 22. Jak zrezygnować z otrzymywania Aktualizacji?
 23. Jakie tematy znajdę w najbliższej Aktualizacji?
 24. Kto czuwa nad poziomem merytorycznym poradnika "Szkolenia bhp w firmie"?
 25. Na czym polega bezpłatny okres próbny?
 26. W jaki sposób mogę zwrócić przesyłkę?
Chcemy żebyś był na bieżąco informowany o wszystkich istotnych dla Twojej pracy zmianach. Dlatego zamawiają poradnik "Szkolenia bhp w firmie", możesz również otrzymywać bezpłatny serwis e-mailowy. Wprost do Twojej skrzynki pocztowej trafią informacje o najnowszych przepisach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, podpowiadamy Ci, jak rozwiązać najczęstsze problemy z zakresu bhp, odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania w temacie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz postaramy się zainteresować Cię zbliżającą się aktualizacją poradnika.
Otrzymaną Aktualizację możesz wpiąć do segregatora z poradnikiem "Szkolenia bhp w firmie", traktując ją jako kolejny numer czasopisma. Proponujemy Ci jednak wykorzystanie możliwości, jakie daje wymiennokartkowa forma poradnika. Aktualizacja składa się z kilku części, które możesz powkładać do poradnika według instrukcji, którą zawsze znajdziesz na drugiej stronie okładki Aktualizacji.
Każdy, kto zdecyduje się na 14-dniowy, bezpłatny test poradnika "Szkolenia bhp w firmie" otrzyma atrakcyjne prezenty - praktyczny informator "Niezbędnik specjalisty ds. bhp". Wystarczy, że złożysz zamówienie z naszej strony internetowej.
Tak. Do cen poradnika i aktualizacji są doliczane koszty przesyłki w wysokości 14,99 zł netto (18,44 zł brutto) za dzieło podstawowe i 4,99 zł netto (6,14 zł brutto) za aktualizację.
Twoje uwagi i sugestie są dla nas cennymi informacjami, podpowiadają, w jaki sposób i o czym mamy pisać, abyś chętnie sięgał po nasze publikacje. Będziemy wdzięczni, jeśli znajdziesz chwilę na wypełnienie ankiety - „Zadaj pytanie", którą umieszczamy w każdej aktualizacji i prześlesz ją do naszej redakcji.
Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. (22) 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.
Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że poradnik dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.
Poradnik "Szkolenia bhp w firmie" w odróżnieniu od innych publikacji, jest stale aktualny. Forma wymiennokartkowa pozwala na regularne aktualizowanie i uzupełnianie poradnika. Dzięki temu możesz być pewny, że w porę zostaniesz poinformowany o każdej istotnej dla Twojej pracy zmianie lub nowości.
Co przyjdzie Ci z posiadania nawet najlepszego poradnika, gdy po kilku miesiącach straci on aktualność? Szczególnie, kiedy odwołujesz się do przepisów prawnych, musisz mieć pewność, że dysponujesz ich aktualnym stanem. Dzięki zestawom aktualizującym i uzupełniającym, przysyłanym co 6-8 tygodni, będziesz na bieżąco informowany o wszelkich istotnych zmianach i nowościach z zakresu bhp, ważnych w Twojej codziennej pracy. Do każdej aktualizacji dołączana jest płyta CD, na której znajdziesz gotowe do wykorzystania prezentacje szkoleniowe, testy na zakończenie szkoleń wraz kluczem, wzory dokumentów, zawsze aktualne akty prawne, programy szkoleń i instrukcje bhp.
Cena jednej strony aktualizacji (o objętości 100 stron) wynosi 0,82 zł netto (0,86 zł brutto).
Do cen doliczane są koszty przesyłki.
Cena dzieła podstawowego (o objętości 540 stron) wynosi 57 zł netto (60,03 zł brutto).
W każdej chwili możesz anulować zamówienie. Prosimy jednak o pisemną formę rezygnacji. Wyślij do nas faks 0 22 617-60-10 lub list pod adresem:

"Szkolenia bhp w firmie",
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167,

a zamówienie zostanie natychmiast anulowane.


Aktualizacje o objętości około 90 stron będziesz otrzymywać co 4-5 tygodni.
Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu około 10 dni od daty jego otrzymania.
Ewentualne pytania oraz wszelkie uwagi dotyczące poradnika "Szkolenia bhp w firmie" prosimy kierować do Centrum Obsługi Klienta:
Tel. 0 22 518 29 29 Faks: 0 22 617-60-10 e-mail: szkoleniabhp@wip.pl
lub przesłać je pocztą pod adresem:
"Szkolenia bhp w firmie" Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o. 03-918 Warszawa ul. Łotewska 9a

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas faks 0 22 617-60-10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

"Szkolenia bhp w firmie",
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o.,
05-070 Sulejówek,
ul. Paderewskiego 167


Lub bezpośrednio ze strony internetowej zamów teraz

Materiały, które znajdziecie na płycie CD dołączonej do aktualizacji, są na niej zapisane w formacie .doc lub .pdf. Dokumenty zapisane w formacie .doc otworzą się Wam automatycznie w programie Microsoft Word lub innym programie zainstalowanym na Waszym komputerze obsługującym ten format plików. Dokumenty zapisane w formacie .pdf otworzą się z kolei w programie Adobe Acrobat Reader. Jeśli nie posiadacie tego programu na swoim komputerze, możecie go łatwo zainstalować, korzystając z naszej płyty, lub pobrać ze strony http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html
Z poradnika możesz korzystać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że sięgniesz do Indeksu, znajdującego się w pierwszej części publikacji, w którym szybko znajdziesz interesujące Cię zagadnienia. Każde hasło oznaczone jest odsyłaczem do odpowiedniej strony w poradniku Szkolenia bhp w firmie, np. hasło oznacza, że poszukiwane zagadnienie znajdziesz w rozdziale na stronie. Wyszukanie odpowiednich informacji ułatwia alfabetyczne ułożenie haseł. Plastikowe przekładki pomogą Ci natomiast bezbłędnie dotrzeć do każdego tematu.
Czy masz pytanie, na które od dawna nie możesz znaleźć w pełni zadowalającej Cię, kompetentnej odpowiedzi? Potrzebujesz dodatkowej informacji na jakiś temat? A może po prostu chciałbyś wiedzieć, co w Twojej konkretnej sytuacji poradziliby Ci specjaliści? Jeśli zdecydujesz się zamówić poradnik "Szkolenia bhp w firmie", a na jego łamach nie znajdziesz potrzebnej informacji, wystarczy napisać do redakcji. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytanie na łamach kolejnych aktualizacji i w dziale listy i na stronie internetowej.
Za przesłane dzieło podstawowe i zestawy aktualizujące zapłacisz, na podstawie dołączanych do nich faktur VAT, w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Proponujemy Ci zrealizowanie płatności przelewem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że pieniądze dotrą na czas. Do ceny dzieła podstawowego i zestawów aktualizujących doliczane są koszty przesyłki w wysokości 14,99 zł netto za dzieło i 4,99 zł netto za zestaw.
Jeśli jesteś Czytelnikiem poradnika "Szkolenia bhp w firmie", możesz korzystać bezpłatnie z pełnej wersji naszej strony. Aby mieć do niej dostęp musisz podać aktualne login i hasło. Znajdziesz je zawsze na drugiej stronie okładki w każdej Aktualizacji lub dziele podstawowym na specjalnej wrzutce. Redakcja poradnika przygotowała dla Ciebie stronę, która zawiera ciekawe informacje, które pomogą Ci w codziennej pracy specjalisty ds. bhp.
Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 0 22 617-60-10 lub list na adres:
Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa Wiedza i Praktyka, ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek.
W naszym cotygodniowym e-letterze znajdziesz informacje o tematach, jakie opublikujemy w najbliższych Aktualizacjach.
Aby wszystkie teksty były na jak najwyższym poziomie, wydawca poradnika Szkolenia bhp w firmie powołał Radę Konsultantów. W jej skład wchodzą:

dr Halina Ćwirko - Honorowy Prezes Polskiego Towarzystwa Ergonomicznego, ekspert w zakresie szkoleń bhp

Zbigniew Olejnik - oficer pożarnictwa w stanie spoczynku, wieloletni pracownik dydaktyczny Szkoły Głównej Pożarniczej w Warszawie

Ewa Pepłowska - specjalista ds. szkoleń w dziedzinie bhp w firmie doradztwa z zakresu prawa pracy i bhp EPLINE

dr n.med. Adam M. Pietrzak - lekarz specjalista z zakresu medycyny ratunkowej, anestezjologii i intensywnej terapii, członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stanów Nagłych i Katastrof, autorytet w dziedzinie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy medycznej.

 

Kazimierz Żurawski - główny specjalista ds. bhp, dyrektor ds. nadzoru w firmie doradztwa z zakresu prawa i ochrony pracy SEKA S.A.

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka gwarantuje każdemu, kto jest zainteresowany poradnikiem "Szkolenia bhp w firmie" 14-dniowy, bezpłatny okres próbny publikacji.

W tym czasie każdy może zapoznać się z poradnikiem i przekonać się, na ile jest on pomocny w codziennej pracy. Jeżeli "Szkolenia bhp w firmie" nie spełni Twoich oczekiwań, wystarczy odesłać go do Wydawnictwa i zamówienie zostanie natychmiast anulowane.

Poradnik "Szkolenia bhp w firmie" otrzymasz na 14 dni, na próbę, niczym nie ryzykując. W ciągu 14 dni od otrzymania możesz w każdej chwili go zwrócić. Terminowe odesłanie go pocztą na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa Wiedza i Praktyka
ul. Paderewskiego 167
05-070 Sulejówek

wystarczy, aby wywiązać się z umowy. To wszystko, co musisz zrobić. Pamiętaj o dołączeniu do przesyłki faktury! Dzięki temu będziesz miał pewność, że zostanie anulowane właściwe zamówienie.

Bhp - Ryzyko zawodowe - Protokół powypadkowy - Przepisy bhp - Instrukcje bhp
Wydawnictwo Wiedza i Praktyka sp. z o.o., ul. Łotewska 9A, 03-918 Warszawa, NIP: 526-19-92-256,
Numer KRS: 0000098264 - Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
Wysokość kapitału zakładowego: 200 000 zł.

Strona używa plików cookies.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.